Küçük Denizkızları

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Joker Kids Games
Küçük Denizkızları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek deniz kızlarını seven kızlarınıza inanılmaz eğlenceli aynı zamanda da son derece eğitici özelliklere sahip olan mükemmel bir oyunu arma

Küçük Denizkızları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek deniz kızlarını seven kızlarınıza inanılmaz eğlenceli aynı zamanda da son derece eğitici özelliklere sahip olan mükemmel bir oyunu armağan edebilir ve onları çok mutlu edebilirsiniz.

Deniz kızlarının gerçekten var olup olmadığı konusunda bir çok söylenti var. Bu konuda gerçeği kimse bilmiyor. Ancak bu oyun kesinlikle gerçek ve oyundaki deniz kızları da tıpkı gerçek gibi. Çünkü oyun mükemmel görsel efekt, harika animasyon ve son derece gerçekçi grafikler kullanılarak geliştirilmiştir. Deniz kızlarını seven kızlarınız bu mükemmel oyuna bayılacaklar.

Oyunda çocuklarınızın ekranına bir çok seviye ve her seviyede de birbirinden güzel deniz kızları gelecek. Kızlarınızın oyundaki amacı da ekranına gelecek olan ilk bakışta aynı gibi görünen ancak aralarında çok küçük farklar olan resimlerin arasındaki farkları bulup deşifre etmek olacaktır. Her seviyede toplam 10 adet fark bulunuyor ve bu farkları oyunun kızlarınıza vereceği sürede bulunması gerekiyor. Bu oyun oldukça heyecanlı.

Daha Fazla Göster
Küçük Denizkızları indir